Teka ankastre ürünlerinize uzman personellerle garantili çözümler deneyimli ekiplerimiz yerinde güvenilir teka servis hizmeti sunuyor,

Anadolu Yakası Teka Teknik Servisi, istanbul\`un bütün semtlerine en hızlı ve en güvenilir hizmeti verici tek servistir. iddalıyız, nedeniyse işlerimizi biliyoruz ve severek yapıyoruz. Müşterilerimizin memnun olması ve bizi yine tercih etmeleri bizim en büyük gurur kaynağımızdır.
Bizim müşterilerimiz bilirki,

istanbul Teka Servisi;
*çağrılara en kısa zamanda döner
*müşteri memnuniyetini önemser
*Teknolojiye ayak uydurur ve sürekli kendini geliştirir
*Teknik servisini işini bilen usta insanlardan seçer
*Asla kalitesiz ve orjinal olmayan yedek parça kullanmaz
*TSE belgeli Özel  servistir
*ödeme kolaylığı sağlar
Gelin sizde müşterimiz olup ayrıcalıklarımızı bizzat kendiniz görün…
Bulaşık makinası, çamaşır makinası, buzdolabı, klima, fırın ve başka Teka küçük ev aletleri ile ilgili hizmet vermek üzere sizleride aramızda görmekten rahatlık duyarız…

Teka Servisi

Ankastre piyasası, 25 milyon adet üretim kapasitesi ve 21 milyon tane üretimiyle, son on yılda çok önemli bir üretim üssü haline gelmiş ve ülkemiz Ankastre sektöründe Avrupa\`nın lider ülkesi olmuştur. türkiye\`de faaliyette bulunan Ankastre firmaları, ARGE (Araştırma-Geliştirme) konusu için mühim yatırımlarda bulunmaktadırlar ve bu sayede firmalar dünyada rekabet etme gücüne sahip şekilde başarı sağlıyorlar. Son 10 yılda ürünlerin enerji verimliliğinde yüzde 65\`lere varan iyileştirmelere ulaşılmıştır.
türkiye, en az su tüketen çamaşır makinesi, en kısa zamanda yıkayan ve en az su tüketen bulaşık makinesi, en az enerji tüketen buzdolabı ve kurutucu, en sessiz çalışan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın örnekleri ile oldukça ses getirmektedir.
Evlerde uygulanan elektrikli ev aletleri istenilen hizmet ve konfor seviyesini etkilemeksizin daha az enerji ile kullanılabilir. üretken ev aletleri kullanılarak elektrik faturalarında düşüş sağlanabilir. üretken aletlerin fiyatları benzer modellerinden daha pahalı olabilmektedir; lakin üretken aletlerin satın alınması sırasında ödenen fiyat farkı daha sonra elektrik faturalarındaki azalış ile kullanıcıya arka dönmektedir.
ürün teknolojisini yakından takip eden ve bu teknolojiye en iyi şekilde ayak uydurmaya çalışan bir firmayız. Bu işe yıllarını verici kaliteli kadromuz ile birlikte emin adımlarla ilerlemeye devam ederiz. Sorularınız için çözüm önerisi sunuyor ve teknik destek merkezimiz aracılığıyla bu soruları enfazla biçimde yanıtlıyoruz.
Teka Servisi
Teka servisi şekilde bu teknolojiye en fazla biçimde ayak uydurmak bizim işimiz ve Teka markasına bağlı kalarak sorumluluğu da en iiy şekilde almayı başarıyoruz. çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşarak sorunlarınızı iletebilir ve adresleriniz ile beraber taleplerinizi de tarafımıza iletebilirsiniz. Teka servis konusunda bilgi almak adına sitemizde yer alan iletişim numaralarımız ve aktif noktalar üstünden sizler de yardım alabilirsiniz.
Teka kalitesine güvendiğinizi biliyoruz ve bu kaliteyi servis hizmetleri ile buluşturmaya devam ederiz. Fazlasıyla güvenilir bir kuruluş fakat mevcut olan sorunlar ve sonradan meydana gelen sorunlar sebebi ile insanlar göze çarpan oranda itimat sorunu yaşayabiliyor ama bizler kuruluş olarak bu sorunu ortadan kaldırmak adına çalışmalarımızı yapıyoruz. Teka Servis marka ürünlerinizi sizler de ekibimize teslim edebilir ve en kısa sürede teslim alabilirsiniz. Ekibimizden bahsedecek olursak, geneli bu sektörde daha evvela hizmet vermiş ve özel firmalarda çalışmış olan kişilerdir. Yapılan işe garanti de veriyoruz ve bu aşamada fark yaratmaya da devam ederiz.
Anadolu Yakası Teka servisi olarak Teka Servisi marka ürünlerinizin derdi ile yakından ilgileniyor ve şayet mümkünse sizlerin gözü önünde sorunları maksimum biçimde çözüyor. Günü size bırakmak adına zamandan çalmıyor ve daha hızlı devinim ederek ilk günü benzeri teslim ediyoruz. Detaylar ve varsa eğer sorularınız için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz, firma davet merkezi ekiplerimiz sizlere her konu hakkında enfazla biçimde destekçi olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir